Nowe fragmenty rozgrywki z Hyrule Warriors na Wii U

Nintendo zamieściło w sieci kolejne materiały promocyjne dla gry Hyrule Warriors. Po raz kolejny możemy rzucić okiem na Linka i jego walkę z zastępami wrogów na kolorowej mapie.

Nintendo Wii U jest jedną z konsol nowej generacji, która jako pierwsza trafiła na rynek. Posiada unikatowy kontroler z panelem dotykowym.
Nintendo Wii U jest jedną z konsol nowej generacji, która jako pierwsza trafiła na rynek. Posiada unikatowy kontroler z panelem dotykowym.

Właściciele Nintendo Wii U mają powody do zadowolenia po ostatniej konferencji Nintendo Direct. W jej trakcie zapowiedziano między innymi grę Hyrule Warriors, która jest dostępna tylko na platformie japońskiego giganta.

Tytuł otrzymał nowe materiały wideo, na których wyraźnie widać schemat rozgrywki właściwej. Głównym bohaterem gry jest znany nam wszystkim Link, który rozprawia się z pomocą rycerzy z wieloma potworami. Głównym elementem rozgrywki będą więc starcia z dużą ilością wrogów. Hyrule Warriors zawiera w sobie charakterystykę gier z serii Dynasty Warriors, która została wymieszana z elementami marki Legend of Zelda. Tytuł jest więc widowiskowym hack’n’ slashem z możliwością rozwoju głównego bohatera. W trakcie gry spotkamy również silniejszych przeciwników, których pokonanie zależeć będzie nie tylko od statystyk głównego bohatera, ale przede wszystkim naszych umiejętności manualnych.

Za grę odpowiada firma Omega Force, a jej planowana data premiery to 2014 rok. Poniżej możecie rzucić okiem na najnowsze materiały wideo. Jesteście zainteresowani taką formą rozgrywki w klimatach Zeldy?

Written By
More from Patryk

Recenzja Metal Gear Online

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to wybitna gra, która jest...
Read More