Nowe fragmenty rozgrywki z gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Ubisoft przygotowało dla nas rzeczywiście niesamowite taktyczne zmagania za pośrednictwem gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, która wygląda coraz lepiej.

Plan wydawniczy firmy Ubisoft na nadchodzące miesiące zapowiada się wyśmienicie. Wśród bardzo istotnych premier znalazło się również Rainbow Six: Siege, które dla graczy lubiących sieciową kooperację powinno być szczególnie interesujące.

W sieci, na serwisie YouTube pojawiło się nagranie użytkownika jackfrags, który udostępnił czysty gameplay z Rainbow Six: Siege. Tytuł wygląda coraz lepiej, a jest to również zasługa samych fanów oraz ich krytyki, bowiem Ubisoft słucha ich opinii i sugeruje się nimi zmieniając odpowiednio ten tytuł. Fajnie wiedzieć, że nasz głos jednak ma znaczenie, nie tylko mówiąc o ”głosowaniu” portfelem.

Autor nagrania podkreśla, że po wprowadzeniu ostatnich zmian tytuł wyraźnie się zmienił. Ma on dostęp do wczesnej wersji gry i stwierdził, że twórcy postawili jeszcze bardziej na taktykę oraz strategię działania. W Rainbow Six: Siege nawet jeden pocisk jest w stanie nas uśmiercić (jak na prawdziwej akcji), a więc trzeba uważać.

 

[interaction id=”5551bce8e0919464739f868a”]

Written By
More from Patryk

Zobacz 10 minut z gry Just Cause 3 przed premierą

Przed premierą Just Cause 3 mogliśmy zobaczyć już kilka materiałów z rozgrywki,...
Read More