Nowe fragmenty rozgrywki oraz data premiery Ride

Do sieci trafiły fragmenty rozgrywki oraz informacje o dacie premiery oraz platformach, na które trafi najnowsze dzieło studia Milestone, czyli Ride.

RIDE to szansa na bardzo ciekawą grę motoryzacyjną dla fanów motocykli!
RIDE to szansa na bardzo ciekawą grę motoryzacyjną dla fanów motocykli!

Na rynku zdecydowanie brakuje gry wyścigowej, która skupiała by się przede wszystkim na motocyklach. Ową lukę wypełnić ma gra zatytułowana Ride, czyli najnowsza produkcja włoskiego studia Milestone. Do sieci trafił dość zaskakujące informacje, które mówią, że w Ride zagramy już niebawem, ponieważ premiera zaplanowana jest na 20 marca.

Oprócz daty premiery twórcy zdradzili platformy docelowe. Okazuje się, że Ride trafi na komputery osobiste, PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksa 360 oraz na Xboksa One. Wraz z powyższymi informacjami do sieci trafiły materiały wideo, które jednoznacznie pokazują, że każdy fan motocyklów powinien niecierpliwie wypatrywać za tą produkcją.

Warto również wspomnieć, że Ride ma cechować się szerokim wyborem maszyn, które zostaną podzielone na cztery kategorie. Co ciekawe do naszej dyspozycji oddane zostaną nie tylko nowoczesne motocykle, ale również klasyczne, na których na pewno niejeden fan motoryzacji i starych maszyn spędzi kilka chwil.

[http://www.allgamesbeta.com/2015/01/milestone-entertainments-ride-arrives.html]

 

 

More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014- Jest pierwszy gameplay z Quantum Break

Quantum Break jest widowiskową grą akcji, za którą odpowiedzialne jest fińskie studio...
Read More