Nowe info o InFamous 2

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii infamous_logo2-2
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii infamous_logo2-2

PlayStation: The Official Magazine ujawnia nowe info o InFamous 2.

W najnowszym, grudniowym numerze PlayStation : The Official Magazine zostały ujawnione nowe informacje na temat InFamous 2. Na łamach miesięcznika mogliśmy dowiedzieć się na temat nowości wprowadzonych do rozgrywki, takich jak:

– system karmy zostanie bardzo zmodyfikowany , podjęcie pewnych decyzji w grze może spowodować istotną zmianę środowiska nas otaczającego.

– zostanie wprowadzona nowa wielopłaszczyznowa broń która uelastyczni przejście z trybu walki dystansowej do efektywnej walki wręcz, która ma być bardzo poprawiona w 2 odsłonie InFamous.

– trofea będą odgrywały rolę waluty i będą służyć do odblokowywania uprawnień

– do walki z grupą potworów o statucie “corrupted” zostanie wprowadzony interesujący nowy tryb walki

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii inFamous-2

 

 

Gra InFamous 2 to kontynuacja znanej gry akcji o bardzo dużej dynamice rozgrywki. Niestety nie znane są jeszcze plany co do dokładnej premiery tego tytułu. Wiadomo tylko że rozgrywka w części drugiej zaczyna się wraz z momentem zakończenia “jedynki”, gdzie główny bohater Cole McGrath zmuszony jest uciekać przed silniejszym przeciwnikiem z Empire City. W wyniku zdarzeń trafia do miasta o nazwie New Marais, swoją drogą wzorowanego na Nowym Orleanie.

Ciekawostką jest fakt posiadania przez bohatera wszystkich umiejętności z części pierwszej, taki zabieg na pewno wprowadzi duże obroty akcji od początku gry. Sucker Punch który jest producentem tytułu stworzył na nowo postać Cola McGratha. W nowej części spotkamy bohatera o bardzo głębokiej osobowości oraz zmienionym wizerunku.

Poniżej prezentujemy jeden z trailerów InFamous 2

  

Tags from the story
, ,
Written By
More from konadmin

Obcy powrócił – rozgrywka z Alien: Isolation

Dziennikarze serwisu IGN mogli zobaczyć nową grę w klimatach Obcego w akcji....
Read More
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii infamous_logo2-2

PlayStation: The Official Magazine ujawnia nowe info o InFamous 2.

" />