Nowa, zachwycająca galeria screenów z The Division

The Division to projekt studia Ubisoft, które zachwyciło wszystkich wizualnym poziomem swojej nowej marki. W sieci opublikowano nowe screeny z tak oczekiwanej przez wszystkich produkcji.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

Tom Clancy’s The Division, powstające w siedzibie Massive Entertainment, jest shooterem MMO z elementami RPG szykowanym na PlayStation 4 i Xboksa One, którego tłem jest post apokaliptyczny świat. Scenariusz gry prezentuje zwykłych mieszkańców Nowego Yorku, którzy wychodzą na ulice miasta, celem szukania schronienia, pożywienia i ocalałych. Ubisoft opublikował w sieci nowe zapiski wideo wyjaśniające zasady panujące w grze. Twórcy kładą nacisk na komunikację między graczami, ponieważ projekt jest przesiąknięty mechaniką MMO, toteż samotny gracz w świecie po apokalipsie ma mniejsze szanse na przetrwanie. Tylko w grupce mamy szanse odpierać ataki wrogich graczy, toteż w grze nacisk położono na kooperację. Miejmy nadzieję, że Ubisoft nie przełoży, po raz kolejny, premiery tego szpila na późniejszy okres, ponieważ gracze zakochali się w nowej technologii nazywanej Snowdrop – silnik graficzny napędzający The DivisionW sieci opublikowano kolejne, nie mniej zachwycające screeny z gry, które wprawiają w osłupienie, jeżeli uświadomić sobie, że mamy do czynienia z grą MMO, a nie pełnoprawną kampanią dla jednego gracza. Zwróćcie uwagę na oświetlenie dymu, który kłębi się obok samochodu, jak również ostrość sylwetki naszego bohatera – kosmos!

Oczekiwania względem gry są ogromne, ponieważ prezentuje ona w pełni moc nowej generacji konsol stacjonarnych. Premierę zaplanowano na rok 2014, oby wszystko poszło po myśli Ubosoft.

Div 2 Div 3 Div

Written By
More from konadmin

Gran Turismo 5

Grand Turismo 5 to następca 4 części serii gier wyścigowych. Ma zostać...
Read More