Nowa Yakuza zostanie zaprezentowana 24 sierpnia

Yakuza to popularna seria, łącząca w sobie wiele gatunków. Gra skupia się na przedstawieniu kulis życia japońskich grup przestępczych. Za całą serię odpowiedzialna jest SEGA. Niedawno twórcy zapowiadali, że kolejna część serii jest w produkcji, a teraz okazało się, że zostanie ona zaprezentowana 24 sierpnia.

Yakuza to bardzo popularna seria. Czy jej kolejna odsłona odniesie sukces?

Najnowsza odsłona znanej i lubianej serii zostanie zaprezentowana już za 20 dni, czyli 24 sierpnia. Twórcy nieco ponad miesiąc temu zapowiadali, że kolejna część serii Yakuza jest w produkcji, ale nie ujawnili ani daty premiery, ani żadnych większych szczegółów dotyczących tej produkcji. Jednakże już teraz japońska firma uruchomiła witrynę, na której dokładnie wspomnianego 24 sierpnia ukażą się pierwsze informacje na temat najnowszej odsłony Yakuzy.

W ten sam dzień rozstrzygnięty zostanie również konkurs organizowany przez SEGĘ. Twórcy gry z 100 aktorek, które zgłosiły się na casting wybiorą 10, które pojawią się w najnowszej odsłonie serii. Warto również wspomnieć, że nowa Yakuza zostanie zaprezentowana prawie dokładnie rok po przedstawieni Yakuza: Ishin, czyli ostatniej części serii, której to prezentacja miała miejsce 18 sierpnia 2013 roku. Pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieję, że SEGA nie zawiedzie graczy, a najnowsza odsłona serii będzie przynajmniej tak dobra jak poprzednie części.

Najnowsza odsłona Yakuzy będzie pełnoprawną kontynuacją serii, a nie jak Yakuza: Ishin spin- offem. Tytuł ten trafi na konsole Sony, czyli na PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

[dzięki- DualShockers]

Tags from the story
, , , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Dragon Age: Inkwizycja w rozdzielczości 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xboksie One

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna odsłona popularnej serii gier cRPG, za którą...
Read More