Nowa odsłona Tony Hawk’s pojawi się na PlayStation 4

Na targach CES 2015 potwierdzono pojawienie się kolejnej odsłony serii Tony Hawk’s na konsoli PlayStation 4. Informację tę ujawnił sam legendarny Tony Hawk.

Tony Hawk to legendarny sportowiec, ale i pomysłodawca znakomitego cyklu gier Tony Hawk’s Pro Skater!
Tony Hawk to legendarny sportowiec, ale i pomysłodawca znakomitego cyklu gier Tony Hawk’s Pro Skater!

Słynny, wręcz legendarny w pewnych kręgach, sportowiec Tony Hawk zapowiedział kolejną odsłonę serii Tony Hawk, która pojawi się na konsoli PlayStation 4 pod koniec tego roku. Gorąca informacja została ujawniona podczas targów CES 2015, które odbywają się w Las Vegas.

Fani Tony’ego Hawka proszeni są o uwagę, wielka seria powraca na PlayStation 4!

Firma Activision już w zeszłym roku, a dokładnie w lutym 2014, wspominała o kolejnym projekcie z tej serii. Sa, Tony Hawk potwierdza, że jego projekt już jest na dalszym etapie rozwoju, na konkretne szczegóły na jego temat będziemy jednak zmuszeni poczekać. Tytuł najprawdopodobniej ukaże się tylko na PlayStation 4, ale bardzo możliwe, że będzie to tylko czasowa wyłączność. Co więcej, nie potwierdzono również w jakiej formie gra miałaby się ukazać, czy będzie to klasyczna superprodukcja, czy może gra z dystrybucji cyfrowej?

Za markę Tony Hawk’s odpowiada słynne studio Neversoft. Pierwsza odsłona serii, klasyczne Tony Hawk’s Pro Skater na PlayStation pojawiło się na rynku w roku 1999 i odniosło niebywały sukces. W późniejszym czasie pojawiały się kolejne odsłony, które cieszyły się niesłabnącą popularnością. Ostatnią odsłoną serii było odświeżone Tony Hawk’s Pro Skater HD, które pojawiło się w dystrybucji cyfrowej na konsolach PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/01/06/tony-hawk-2015-ps4-ces-sony/]

Długo czekaliśmy na powrót ''deski'' w starym, dobrym stylu. Chyba się doczekaliśmy!
Długo czekaliśmy na powrót ”deski” w starym, dobrym stylu. Chyba się doczekaliśmy!
Written By
More from Patryk

Około trzydziestu milionów obywateli Francji gra w gry wideo

Francuski rząd opublikował kilka ciekawych liczb dotyczących tamtejszej branży gier wideo. Władze...
Read More