Nowa gra z serii TOCA Race Driver jest w produkcji?

Gry z serii TOCA Touring Car Championship cieszyły się wielkim uznaniem graczy i fanów motoryzacji. Brytyjski mistrz kierownicy wyjawił, że Codemasters, studio odpowiedzialne za markę pracuje nad dwiema nowymi grami wyścigowymi.

Forza-Motorsport-April-Alpinestars-DLC-Banner-614x239

 

Dwie nowe gry wyścigowe są aktualnie w produkcji. Takimi informacjami podzielił się ze światem niejaki Mat Neal, mistrz Wielkiej Brytanii w kategorii Touring Car Championship. Są spore szanse na to, że brytyjski mistrz kierownicy może brać udział w pracach nad nową odsłoną serii TOCA Touring Car Championship. Na swoim oficjalnym Tweeterze komentuje on stanowisko Codies. Chodzi o ich zaangażowanie w projektowanie tras i samochodów na potrzeby dwóch, kompletnie nowych gier wyścigowych tego studia. Czy może chodzić o legendarną markę Race Driver, której ostatnia odsłona trafiła na PlayStation 2?

capture-20140221-164854

 

Ostatnią odsłoną gier wyścigowych z serii TOCA jest GRID 2. Ten arcade’owy tytuł mało ma wspólnego z klasycznymi wyścigami sprzed lat. Touring Car Championship było grą stawiającą na realizm, pełną licencję i niesamowity model zniszczeń. Gracze z otwartymi rękoma przyjęli by nową odsłonę serii. Wyobraźmy sobie zaawansowany silnik graficzny, model zniszczeń, pełną licencję z wozami, kierowcami i trasami. Ponadto dorzućmy do tego symulacyjny model rozgrywki, aspekty społecznościowe i świetny soundtrack. Recepta na grę wyścigową najwyższej jakości? To się okaże wkrótce. Nie zapominajmy o fakcie, że Codemasters rokrocznie wydaje kolejne odsłony Formula 1. Jedna z tych gier może być kontynuacją świetnego F1 2013. Więcej szczegółów wkrótce. 

Written By
More from Patryk

Platinum Games prezentuje grę The Legend of Korra

Podczas targów Comic-Con firma Platinum Games zaprezentowała swój nowy projekt. Mowa tutaj...
Read More