Nowa gra twórców Tomb Raider ukaże się na E3

E3 2014 już za kilka dni, a my już od jakiegoś czasu dostajemy co raz to ciekawsze informacje na temat tego, co zobaczymy na tegorocznych targach. Tym razem chodzi o nową produkcję studia Crystal Dynamics.

Powrót Lary w zeszłym roku był bardzo udany. Nic więc dziwnego, że wszyscy oczekują na kontynuacje.

Według rozkładu programu Early Acess Crystal Dynamics na tegorocznych targach E3 zaprezentuje swą nową produkcję. Mimo tego, że nie wiadomo jaki będzie to tytuł, to można podejrzewać, że chodzi o kontynuacje przygód Lary Croft wydanych w poprzednim roku. Ważnym argumentem w tej kwestii jest fakt, że twórcy już od kilku miesięcy mówią, że pracują nad kolejną częścią Tomb Raidera. Zapewne na fakt o nowej części ucieszą się fani pięknej pani archeolog.

Nowa gra Crystal Dynamics zostanie zaprezentowana 9 czerwca pomiędzy 20:00 a 21:00 czasu polskiego, a więc pomiędzy konferencjami Microsoftu(18:30) i Electronics Arts(21:00). Ponadto w tych godzinach zaprezentowane mają być również Sunset Overdrive, Call of Duty: Advance Warfare, nowa odsłona serii Halo oraz rodzimy Wiedźmin3: Dziki Gon. Wszystko wskazuje na to, że na tegorocznych targach E3 na pewno nie będzie czasu na nudę.

[dzięki- GameSpot]
Kiedy usłyszymy o nowej części Tomb Raidera?
Kiedy usłyszymy o nowej części Tomb Raidera?
More from Mikołaj Ciesielski

Wiedźmin 3: Dziki Gon- day one patch naprawi problem z płynnością na konsolach ósmej generacji

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra RPG, za którą odpowiedzialne jest polskie...
Read More