Nowa galeria z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

W sieci pojawiły się niezwykłe ujęcia z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, autorstwa CD Projetk RED, która została nie tak dawno prezentowana zamkniętej grupie dziennikarzy.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

 

Lokalne CD Projekt RED nie przestaje zachwycać kolejnymi ujęciami z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł otrzymał właśnie nową galerię screenów, dzięki czemu gracze mogą jeszcze raz podziwiać ten fascynujący świat.

W zeszłym tygodniu mogliśmy rzucić okiem na nowe fragmenty rozgrywki z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dziś autorzy gry udostępnili całkiem ciekawą, niezwykle nasyconą kolorami, szczegółami oraz akcją galerię. Szczególnie warto zwrócić uwagę na postać samego Geralta, który wygląda efektownie – jego zbroja, uzbrojenie, twarz. Animacja postaci w Wiedźmin 3: Dziki Gon stoi na wysoki poziomie.

Warto również rzucić okiem na obrazek prezentujący obszar miasta, znajduje się tam mnóstwo mieszkańców, przechodni, stoisk kupieckich itp. Każdy z mieszkańców jest zajęty własnym życiem, całość prezentuje się bardzo efektownie i dodaje kolorytu grze.

Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, jak również komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/the-witcher-3-wild-hunt-screenshots.html]

Written By
More from Patryk

Dlaczego Bloodborne nie pojawi się na innych konsolach niż PlayStation 4?

Producenci gry Bloodborne postanowili wypowiedzieć się na temat ekskluzywności gry na PlayStation...
Read More