Nowa galeria screenów z Risen 3: Titan Lords

Firma Piranha Bytes zamieściła w sieci kolejną galerię zdjęć z gry Risen 3: Titan Lords. Jest to niezwykle ciekawe, klasyczne RPG utrzymane w klimatach fantasy.

Risen 3: Władca Tytanów to trzecia odsłona sławnej serii z gatunku RPG. Za jej produkcję odpowiadają twórcy klasycznego Gothica.
Risen 3: Władca Tytanów to trzecia odsłona sławnej serii z gatunku RPG. Za jej produkcję odpowiadają twórcy klasycznego Gothica.

W sieci zamieszczono mnóstwo ciekawych ujęć z rozgrywki w Risen 3: Titan Lords. Jest to gra fantasy produkowana przez twórców legendarnej serii Gothic. Na screenach możemy przede wszystkim zobaczyć przepełnioną kolorami krainę, po której przyjdzie nam wędrować. Widać że autorom gry zależało na tym, aby przedstawić środowisko gry w klasyczny dla siebie sposób. Znajdziemy tutaj mnóstwo lasów, średniowiecznych świątyń, małych wiosek oraz gór skalistych. W mojej opinii, jest na czym oko zawiesić.

Risen 3: Władcy tytanów to trzecia odsłona popularnego cyklu gier typu cRPG. Po raz kolejny za tę produkcję odpowiedzialni są fachowcy z niemieckiego studia Piranha Bytes. Akcja w trzeciej części osadzona jest w krainie fantasy, w której roi się od magii. Świat będzie wzorowany na europejski średniowieczu, lecz jak zapewniają twórcy nie zabraknie również tropikalnych regionów.

Gra trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste już 15 sierpnia tego roku.

Written By
More from Patryk

Zobacz nowe screeny z gry Halo 5: Guardians

Microsoft jeszcze przed otwarciem targów E3 2015 prezentuje nowe screeny z gry...
Read More