Nowa galeria screenów z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

CD Projekt RED opublikowali w sieci nowe screeny z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Tytuł wygląda na nich okazale, możemy być spokojni o jakość na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.
Wiedźmin otrzymał film pełnometrażowy oraz serial. Obie produkcje były jednak niskiej jakości.

W sieci pojawiły się kolejne screeny z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na temat tego tytułu wiemy już wystarczająco dużo, ale nowe obrazki tylko utwierdzają w przekonaniu co do jakości dzieła CD Projekt RED.

Jakością Wiedźmina zachwyceni są dziennikarze na całym świecie, ale CD Projetk RED wie, jak wielka to odpowiedzialność. Materiały promocyjne muszą wręcz łączyć się z tym, co zobaczymy w przypadku rozgrywki właściwej. Polskie studio nie chce narazić się na krytykę fanów, toteż stawia sprawę jasno – screeny pochodzą z udostępnionego wcześniej trailera. Na poniższych zdjęciach możecie rzucić okiem na Geralta w walce, inne bohaterki na zbliżeniach oraz dostrzec, jak wiele trudu i pracy włożono w opracowanie odpowiedniej animacji.

Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz na Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 25 lutego 2015 roku.

 

Written By
More from Patryk

Producenci Need for Speed nie będą rozmawiać o rozdzielczości gry

Ghost Games pracuje aktualnie nad grą Need for Speed na PlayStation 4...
Read More