Nowa edycja PlayStation 4 z dyskiem 1TB i w barwach Call of Duty: Black Ops 3

W sieci pojawiły się oficjalne zdjęcia nowego zestawu PlayStation 4 z dyskiem 1TB oraz w barwach gry Call of Duty: Black Ops 3. Zestaw pojawi się w sklepach jeszcze przed premierą gry.

Firma Sony w porozumieniu z Activision wydaje na rynek nowy bundle pack konsoli PlayStation 4 wraz z grą Call of Duty: Black Ops 3. Sony przygotowało dla graczy nie tylko nowiutką konsolę wraz z popularną strzelaniną na premierę, ale ponadto 1TB pamięci wewnętrznej oraz ekstrawagancką stylistykę swojej konsoli.

Już 6 listopada w Stanach Zjednoczonych rozpocznie się sprzedaż bundle packa PlayStation 4 wraz z grą Call of Duty: Black Ops 3. Zestaw, który możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej został wyceniony na kwotę około 450 dolarów, a więc w przeliczeniu na złotówki to około 1700 złotych. Niestety nie potwierdzono jak dotąd, czy ten bundle pack PlayStation 4 pojawi się w Europie.

Amerykańscy gracze z pewnością uznają pojemność dysku PlayStation 4 o wielkości 1TB za dużą zaletę. To jednak nie jedyny wabik na nowych klientów. Sony przygotowało świetnie stylizowaną pomarańczowym kolorem oraz specjalnymi emblematami obudowę konsoli. Ponadto zainteresowani gracze otrzymają charakterystyczną wersję kontrolera DualShock 4 z pomarańczowymi gałkami analogów. Świetnie to wygląda, choć trochę ekstrawagancko.

Zestaw z pewnością się sprzeda w Stanach Zjednoczonych. Ponadto w zestawie gracze mogą liczyć na DLC do gry Call of Duty: Black Ops 3 w postaci dodatkowej mapy NUK3TOWN. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani konsolą z dyskiem 1TB, a nie koniecznie grą Activision, to warto rozpatrzyć zakup bundle packa z Assassin’s Creed Syndicate.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/call-of-duty-playstation-4-1.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/call-of-duty-playstation-4-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/call-of-duty-playstation-4-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/call-of-duty-playstation-4-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/call-of-duty-playstation-4-6.jpg”]
Written By
More from Patryk

Konkretna zajawka Battlefield 4: Final Stand

Electronic Arts opublikowało trailer dodatku Final Stand do gry Battlefield 4. DLC...
Read More