Nowa darmowa skórka bohatera i tryb wyzwań do gry Śródziemie: Cień Mordoru

Wydawca gry Śródziemie: Cień Mordoru zapowiedział bezpłatną aktualizację o nazwie Potęga Niezłomności. Dodatek jest dostępny na PlayStation 4, Xbox One oraz Steam.

Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.
Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Warner Bros. poinofmowało o darmowym zestawie Potęga Niezłomności do gry Śródziemie: Cień Mordoru, zawierający nową skórkę do postaci Lithariel, tryb wyzwania oraz mityczną runę. Potęga Niezłomności będzie dostępna po dzisiejszej aktualizacji gry na Xbox One, PlayStation 4 oraz Steam.

Dzięki nowej zawartości gracze będą mogli wcielić się w Lithariel, przywódczynię plemienia Núrn i poprowadzić atak na Władcę Ciemności Saurona oraz jego wojska. Gracze będą mogli też przetestować swoje zdolności przetrwania w Próbie Niezłomności w trybie wyzwania.

Oto co zawiera darmowy dodatek do gry Śródziemie: Cień Mordoru:
  • Skórkę Lithariel, córki lady Marwen – Królowej Wybrzeża
  • Próba Niezłomności w trybie wyzwania – Gracze sprawdzą swoje umiejętności wojownika w starciu z wodzami Saurona, bez oszukiwania śmierci czy polegania na nadnaturalnych mocach
  • Mityczna Runa – Nieposłuszny do końca: Gracze otrzymują dodatkową Ostatnią Szansę, by wrócić na pole bitwy i kontynuować walkę z urukami

[informacja prasowa]

Shadowof Mordor_Lithariel_challengemode

Written By
More from Patryk

Lara Croft piękniejsza, niż kiedykolwiek w Rise of the Tomb Raider

Po konferencji Microsoftu nikt nie miał wątpliwości, że Lara Croft została królową...
Read More