Norman Reedus nadal chce współpracować z Hideo Kojimą i Guillermo Del Toro

Silent Hills to jedna z najciekawszych nowych gier ostatnich miesięcy, a może i lat, która została skasowana przez firmę Konami. Norman Reedus, aktor wcielający się w bohatera tamtej produkcji, nadal chce pracować nad grami wideo.

Norman Reedus, aktor mający wcielić się w głównego bohatera Silent Hills, wciąż wierzy, że Hideo Kojima i Guillermo del Toro będą dalej ze sobą współpracować. Szczególnie po skasowaniu ambitnego Silent Hills przez wydawnictwo Konami.

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat wspólnych projektów Hideo Kojimy i Guillermo Del Toro. Tym razem wypowiedział się sam Norman Reedus, aktor, który miał wcielić się w postać głównego bohatera anulowanego Silent Hills. Finalnie nie miał dokończyć prac nad grą Konami, ale wierzy on jednak w to, że Hideo Kojima oraz Guillermo del Toro będą nadal razem współpracować.

”Jestem bardzo przybity tym, co stało się w Japonii. Wierzę jednak. Wierzę, że my, nasza trójka, zrobimy coś innego. Było tyle świetnych pomysłów i miała nadejść fajna przyszłość, nie wierzę w to, że czegoś wspólnie nie zrobimy

Zrobiliśmy część fotografii, z wykorzystaniem tysiąca aparatów, skierowanych w milion różnych kierunków. Zrobiliśmy rzeczy, które mogą być teraz gdzieś w pokoju montażowym. Może ktoś ma to na dysku. Zrobiliśmy sporo rzeczy, ale nigdy nie zajęliśmy się historią. Prawie z tym ruszyliśmy, ale wtedy balonik z wodą pękł.”

Jak twierdzi cytowany Norman Reedus, w momencie premiery sławnego demka P.T. gra była w bardzo wczesnej fazie projektowania. Twórcy nie mieli przygotowanej historii ani konkretnego scenariusza. Demo P.T. zrobiło jednak na opinii publicznej i samych graczach tak ogromne wrażenie, że Silent Hills z miejsca stało się najbardziej pożądaną grą na rynku.

Niestety, tytuł najprawdopodobniej już nie powróci, a samo Konami chyba nie ma pomysłu na kolejne odsłony serii Silent Hill. Szkoda, bowiem marka to niezwykle zasłużona i nie powinna być marnowana, bo potencjał ma ogromny.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=hdQSDakPTV0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

Written By
More from Patryk

Sony Bend, producenci legendarnego Syphon Filter pracują nad gra na PlayStation 4

W rozmowie z redakcją Gamastura niejaki John Garvin ze studia Sony Bend...
Read More