Noctis i jego ekipa na nowej, olśniewającej galerii z gry Final Fantasy XV

Square Enix uraczyli nas kolejnymi screenami z gry Final Fantasy XV. Gracze mogą na nich zobaczyć Noctisa, głównego bohatera gry oraz gameplay w czystej postaci.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Włodarze Square Enix zdecydowali się opublikować kolejną galerię screenów z gry Final Fantasy XV. Właściwie to mowa tutaj o galerii z wersji demonstracyjnej – Episode Duscae. Zdjęcia oczywiście są śliczne i niezwykle prezentują się w wysokiej rozdzielczości (wcześniej mieliście okazję sprawdzić skany).

Poniższa galeria jasno daje do zrozumienia, z jakiego kalibru produkcją gracze będą mieli do czynienia. Final Fantasy XV będzie posiadało system dnia i nocy, co wpłynie bezpośrednio na oświetlenie obiektów. Na jednym z poniższych zdjęć widać stację benzynową. Po zmroku pobliże stacji benzynowej zostanie oświetlone sztucznym światłem, co w ostateczności wygląda niezwykle efektownie. Ponadto widać, jak świetnie przygotowano las i jego roślinność – gęstą i naturalną.

Ostatnio jednak w sieci pojawiły się informacje, iż Final Fantasy XV może nie pojawić się na rynku w roku 2015. Prawdopodobnie gra jest ukończona dopiero w 60 procentach. Warto jednak czekać na nowe informacje na ten temat i gameplay z pełnej wersji gry.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/22/new-final-fantasy-xv-direct-feed-screenshots-are-absolutely-spectacular/]

Written By
More from Patryk

Tomasz Bagiński autorem nowej ekranizacji Wiedźmina

Tomasz Bagiński wraz ze studiem Platige Films zajmie się ekranizacją gry Wiedźmin....
Read More