Nocna premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon – wideorealacja PlayStation Polska Extra

O Wiedźmin 3: Dziki Gon wiecie już wszystko, toteż dalsze rozprawianie na temat gry nie ma sensu. Zobaczcie co działo się na nocnej premierze gry razem z PlayStation Polska!

Wiedźmin 3: Dziki Gon to już dziś klasyk polskiej branży gier wideo i nie tylko. Nocna premiera gry odbyła się w wielu sklepach i centrach handlowych na terenie naszego kraju. W Warszawie graczom towarzyszyła redakcja PlayStation Polska Extra z Kingą Kujawską na czele!

PlayStation Polska Extra możecie znaleźć na platformie YouTube, gdzie publikowane są materiały wideo ze świata PlayStation.
PlayStation Polska Extra możecie znaleźć na platformie YouTube, gdzie publikowane są materiały wideo ze świata PlayStation.

Na nocnej premierzy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawiło się mnóstwo graczy spragnionych emocji i wrażeń. Trzeba przyznać, że rodacy ”dali radę” i tłumnie przyszli na ten świetny event.

Przede wszystkim należą się brawa za świetną realizację imprezy, bowiem mimo dziesiątek, może nawet i setek ludzi każdy mógł sięgnąć po własną kopię gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Poniżej możecie zapoznać się z wideorelacją polskiego oddziału Sony.

Czy Wy też byliście na nocnej premierze gry Wiedźmin 3: Dziki Gon?


[interaction id=”55536134e091946473ade484″]
Written By
More from Patryk

Sprawdźcie pełną listę zmian w Grand Theft Auto V na konsolach nowej generacji

Firma Rockstar udostępniła pełną listę zmian, które zostaną wprowadzone do Grand Theft...
Read More