Nocna premiera Diablo III: Reaper of Souls w Złotych Tarasach!

Zamierzacie uczestniczyć w premierze Diablo III: Reaper of Souls? Zapraszamy was na imprezę zorganizowaną właśnie z tej okazji. Najbliższy poniedziałek, Warszawa, Złote Tarasy, mnóstwo zabawy i graczy!
Diablo-III-Banner

Niemała gratka dla fanów uniwersum Diablo. Już niebawem, a dokładniej w najbliższy poniedziałek w Warszawie, część Złotych Tarasów zamieni się w mroczne Sanktuarium. Impreza została zorganizowana ze względu na premierę dodatku fabularnego DLC Realer of Sousl. Od wczesnych godzin porannych będzie można spotkać się w nim z twórcami , wziąć udział w turniejach oraz wygrać cenne łupy w licznych konkursach. Specjalne nagrody czekają również na cosplayerów i fanów, którzy na tę okazję przebiorą się za postać z gry. Późnym wieczorem natomiast ruszy sprzedaż Reaper of Souls w wersji podstawowej oraz kolekcjonerskiej. Oficjalna część imprezy rozpocznie się o godzinie 17:00 i poprowadzi ją Michał Figurski – znany fanom Diablo jako mistrz ceremonii z premiery Diablo III, która odbyła się również w Złotych Tarasach w maju 2012 roku. 

”Już w najbliższy poniedziałek w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie odbędzie się premiera długo wyczekiwanego dodatku do Diablo III: Reaper of Souls. Dokładnie o 22:00 ruszy sprzedaż, wcześniej zaś fani Diablo będą mogli wziąć udział w szeregu atrakcji i konkursów przygotowanych przez Blizzard Entertainment oraz CDP.pl.”

Twórcy zapraszają wszystkich chętnych. Dobra zabawa nie ominie żadnego uczestnika wspomnianej imprezy. A czym tak naprawdę jest Reaper of Souls? Jedną z nowości jakie ono wprowadzi jest nowa klasa bohatera, której brakowało fanom serii od dłuższego czasu. Mowa tutaj o Krzyżowcu. Ma on przypominać klasę bohatera znanego z drugiej części gry, czyli bardzo silnego, opancerzonego paladyna. Akcja rozszerzenia ma miejsce w gotyckim mieście Marchia i w jego okolicach. Kolejną nowinką będą zupełnie nowe wyzwania dla graczy – lochy do polowania na lepszy sprzęt, próby Nefalemów stanowiące zestaw szybkich, ale trudnych zadań dla śmiałków, jak również inne ciekawe dodatki.

Reaper of Souls ukaże się 25 marca na komputerach osobistych. Wersja na PlayStation 4 ma ukazać się w kilka miesięcy po tej premierze, a więc gracze konsolowi powinni uzbroić się w cierpliwość. Poniżej obiecany zwiastun.

Written By
More from Patryk

Sword Art Online: Lost Song – wielka galeria na PlayStation 3 i PlayStation Vita

Sword Art Online: Lost Song otrzymało obszerną galerię z wersji na PlayStation...
Read More