No dobra, jest nowy model PlayStation Vita, ale kto będzie nim zainteresowany?

PlayStation Vita to konsola nieco ”umierająca”, ale nadal bardzo atrakcyjna i wspierana w jakiś tam sposób przez Sony. W Ameryce Północnej pojawi się nawet jej nowy model w kolorze Aqua Blue. Muszę napisać, że bardzo ładny!

Sony miało konkretne plany co do PlayStation Vita, ale niestety nie udało się ich zrealizować i konsola dziś jest mekką mniejszych gier i gier niezależnych. Jest w co grać, ale o tytułach pokroju Killzone: Mercenary czy Uncharted: Golden Abyss możemy już zapomnieć. Mimo to PlayStation Vita najwyraźniej dobrze się sprzedaje, bo urządzenie peryferyjne do PlayStation 4  (trochę jestem uszczypliwy) otrzymało nowy, bardzo ładny model.

Już od listopada na rynku w Ameryce Północnej będzie dostępny nowy model PlayStation Vita w cenie 199,99 dolarów. To całkiem fajna oferta dla wszystkich tych, którzy przymierzają się do zakupu konsoli, ale nie bardzo przypadł im do gustu oryginalny jej wygląd. Zamówienia przedpremierowe możecie składać już teraz na stronie oficjalnej sklepu GameStop.

W zestawie nie znajdziecie dodatkowych gier, ale konsola będzie sprzedawana w stosunkowo dobrej cenie i pięknym kolorze. Oczywiście poziom zainteresowania tamtejszych graczy przełoży się bezpośrednio na decyzję o wprowadzeniu tego modelu na rynek w Europie i naszym kraju. Poniżej możecie zobaczyć dwa pierwsze zdjęcia oficjalne nowego modelu PlayStation Vita.

Osobiście nowa wersja Vity podobami się, i to nawet bardzo, tylko należy zadać pytanie: w co bym na niej grał?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/aqua-ps-vita-2.jpg”]

[interaction id=”5567059528430a5757ee631d”]

Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto V – rozdzielczość 1080p i widok FPP

W sieci pojawił się kolejny filmik prezentujący rozgrywkę z Grand Theft Auto...
Read More