Ninja Theory prezentuje gameplay z gry Hellblade na PlayStation 4

Ninja Theory promuje grę Hellblade pierwszym zwiastunem z elementami rozgrywki na PlayStation 4. Otrzymamy oryginalny i ambitny projekt.

Twórcy Hellblade zdecydowali się opublikować wspaniały zwiastun swojej gry na PlayStation 4. Przygotowano materiał w oparciu o silnik gry, a więc zero marketingu, tylko czysty gameplay. I dobrze, bo Hellblade prezentuje się tajemniczo, ambitnie i mrocznie.

Slasher Ninja Theory ma posiadać przede wszystkim intrygującą bohaterkę. W grze poznamy historię bohaterki imieniem Senua, którą spowija mroczna tajemnica.

Główną zaletą gry ma być jednak system walki. Hellblade będzie grą o wysokim poziomie trudności. Walka z dwoma, trzema przeciwnikami będzie sporym wyzwaniem dla graczy. Senua potrafi wyprowadzać potężne ciosy i unikać ataków wrogów, ale musi to robić uważnie i z rozwagą.

Teraz tylko czekać na targi E3 2015 i konferencję Sony, kiedy to jest realna szansa na dłuższy gameplay z gry Hellblade. Ja z pewnością trzymam kciuki, bo gra zapowiada się zjawiskowo.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/hellblade/news/ninja_theorys_hellblade_to_explore_mental_health_first_gameplay_trailer_revealed.html]


[interaction id=”555db2a128430a5757acabf3″]
Written By
More from Patryk

Twitch przejęte przez firmę Google?

Twitch to platforma do streamingowania materiałów wideo, najczęściej z gier wideo. Firma...
Read More