Niezła zadyma na gameplay’u z The Order 1886

W sieci zamieszczono kolejne materiały z gry The Order 1886. Jest to trzecioosobowa gra akcji utrzymana w klimacie steam-punk. Dostępna tylko na PlayStation 4.

The Order 1886 przeniesie nas w klimaty steam-punku, tylko na PlayStation 4.
The Order 1886 przeniesie nas w klimaty steam-punku, tylko na PlayStation 4.

Wczoraj na platformie Twitch odbyła się prezentacja gry The Order 1886, ekskluzywnej produkcji która zmierza na PlayStation 4. W sieci zamieszczono krótki materiał na serwisie YouTube. Jest on mało wyrazisty, ale daje do myślenia, z jakim tytułem mamy do czynienia. Materiał pozwala nam zaobserwować kilka ciekawych elementów tego tytułu, między innymi system ukrywania się za osłonami, czy też płynne przechodzenie z rozgrywki do scenek przerywnikowych.

Generalnie wcielimy się w członka zakonu, który zwalcza toczącą świat zarazę, która zamieniała ludzi w krwiożercze bestie. W czasie rozgrywki wcielamy się w zakonnika, który czerpiąc nadnaturalne zdolności z picia Czarnej Wody, stawia czoło zagrożeniu. Tytuł reprezentuje gatunek trzecioosobowych gier akcji, ale sami twórcy zapewniają, że rozgrywka nie będzie skupiała się tylko na starciach z bronią w ręku.  Podczas kampanii gracz wciela się w sir Galahada, najsłynniejszego z rycerzy Zakonu, któremu zaczęło już ciążyć wyjątkowo długie życie wypełnione nieustanną walką.

Jednakże na temat samej gry wieli nadal stosunkowo niewiele. Jest to tytuł bardzo skrzętnie ukrywany przez twórców, który jest raczej ciekawostką na dzień dzisiejszy, niźli czym konkretnym. Może na targach E3 zobaczymy więcej informacji na ten temat, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

CI Games prezentuje raport finansowy za ubiegły rok

Firma CI Games może zaliczyć rok 2014 do bardzo udanych. Lords of...
Read More