Niektóre błędy w Wiedźmin 3: Dziki Gon potrafią przerazić

CD Projekt RED nie ustrzegło się błędów w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Podczas rozgrywki możemy być świadkami rzeczywiście komicznych sytuacji.

Pamiętam jak wszyscy, dosłownie jak jeden mąż, krytykowali grę Assassin’s Creed: Unity i jej błędy podczas premiery. Ubisoft zostało znienawidzone przez graczy, ale szybko poradzili sobie z kłopotliwą sytuacją swojej gry.

witcher 3 banner

Podobne problemy ma gra Wiedźmin 3: Dziki Gon od lokalnego CD Projekt RED, które podobnie jak Ubisoft wydało na rynek grę z wieloma irytującymi, a czasami wręcz komicznymi błędami w rozgrywce.

Gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest bogaty w różne glitch oraz błędy. Rozczłonkowane postaci bohaterów, lewitujące głowy (!), komicznie wykręcone ciała wrogów, czy przerażająco wyglądające twarzy postaci. Gra tego kalibru absolutnie nie powinna cierpieć z powodu takich wpadek.

W drodze są kolejne aktualizacje, najnowsza to patch 1.03, które mają usprawnić gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Gra dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, jak Wasze wrażenia z jej ogrywania?

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/05/these_witcher_3_glitches_are_bloody_horrific]


[interaction id=”55536134e091946473ade484″]
Written By
More from Patryk

Titanfall pojawi się na wielu platformach, w tym PlayStation 4

Firma Electronic Arts po raz kolejny wypowiada się na temat przyszłości marki...
Read More