Niedzielny konkurs – do wygrania Battlefield 4!

Jesteś fanem cyfrowych strzelanin? Masz w domu komputer osobisty?Masz ochotę pograć w Battlefield 4? Dobrze trafiłeś, ponieważ zorganizowaliśmy dla Ciebie konkurs!

Battlefield-4

 

Co trzeba zrobić, aby wygrać kod na Battlefield 4 w wersji na komputery osobiste? Wystarczy nas przekonać do tego, żeby to właśnie do Ciebie trafiła wspomniana wcześniej gra studia DICE. Sposoby na to są dwa: wystarczy polubić nas na Facebooku i napisać ciekawy i przekonywujący nas komentarz, lub też zrobić to samo pod tym wpisem. To od Twojej wyobraźni zależy czy otrzymasz Battlefield 4, które oferuje dziesiątki wspaniałej zabawy w trybie online. Jesteśmy otwarci na propozycje, a gra trafi do autora najciekawszego komentarza – wyniki w przyszłą niedzielę, powodzenia!

Tags from the story
, , ,
Written By
More from konadmin

Playstation „pokazało” PS4

Playstation postanowiło pobić wszelkie rekordy w długości filmu zapowiadającego nowy produkt i...
Read More
 • Szymon Styczeń

  Ja powinienem wygrać ponieważ uwielbiam tego typu gry, po raz pierwszy po grę z serii Battlefield sięgnąłem dokładnie tok temu, był to BF3. Bardzo mi się spodobał. Spędziłem nad nim wiele czasu i tyle samo spędziłbym nad BF4. Na mojej liście najlepszych gier jest trzecia. Jak w nią zagram możliwe, że będzie na pierwszym miejscu.Oglądałem filmiki z rozgrywki i były super. Nie mogę się już doczekać ogłoszenia wyników, jestem świadomy, że mam małe szanse na wygraną ale i tam mam nadzieję, że to właśnie ja wygram. Pozdrawiam wszystkich.

  Szymom

 • Szymon Styczeń

  Szymon * xd

 • Slago

  Chce wygrać tę gre bo to tytuł dla prawdziwych facetów. Krew, pot i łzy (ale takie uber męskie, z mieszanki skondensowanego testosteronu, WD40 i płynu do chłodnic). Bierz karabin w łape i przed siebie, przez murki, krzewny, klatki schodowe, przeskocz przez szybe, podbiegnij do wrogiego czołgu, podłóż C4 i naciskając detonator, odejdz w strone zachodzącego słońca z wybuchem w tle! Tak walczą prawdziwi wojownicy a nie wysługują sie owczarkiem, bez znaczenia że niemieckim!

 • konadmin

  Słuchajcie – konkurs będzie trwał do 23.12. Kod na grę przesyłamy online – więc chcemy, żeby był wysłany do zwycięzcy pod choinke 😉 – zapraszamy cały czas do uczestnictwa!

 • Bawół

  Kiedy wyniki?