Niedługo kolejne rewelacje na temat Final Fantasy XV?

Już niebawem sympatycy gier z serii Final Fantasy będą mogli cieszyć się z nowych informacji na temat Final Fantasy XV, za sprawą rewelacji redakcji Jump.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Final Fantasy XV pojawi się na łamach najnowszego numeru magazynu Jump. Redakcja wzięła na tapetę superprodukcję firmy Square Enix, która pojawić się ma na konsolach nowej generacji. Przygotujcie się na nowe rewelacje z początkiem przyszłego tygodnia.

Już teraz w sieci dostępne są kolejne ciekawostki ze świata gry. Serwis branżowy AllGamesBeta udostępnił w sieci skan jednej ze stron magazynu. Twórcy ze studia Square Enix najwyraźniej szykują dla nas szokujące zapowiedzi. Na poniższym zdjęciu możecie zaobserwować nową bohaterkę w stroju mechanika. Weterani serii powinni bez problemu skojarzyć ją z legendarnym Cidem, który pojawiał się każdej, kolejnej odsłonie serii. Czyżby znany i lubiany mechanik miałby być teraz piękną bohaterką?

Final Fantasy XV pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One. Dostęp do wersji demonstracyjnej gry został zagwarantowany dla wszystkich tych, którzy zamówią przedpremierową wersję Final Fantasy Type-0 HD.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2014/12/final-fantasy-xv-teases-new-female.html]

Magazyn Jump wprowadza kolejne rewelacje na temat Final Fantasy XV!
Magazyn Jump wprowadza kolejne rewelacje na temat Final Fantasy XV!
Written By
More from Patryk

Zwiastun dodatku DLC Dead Kings do Assassin’s Creed: Unity

Firma Ubisoft opublikowała zwiastun dodatku w formie DLC o nazwie Dead Kings...
Read More