Nie zobaczymy Call of Duty: Advavnced Warfare na Xboksie One w Full HD

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Za najnowszą część cyklu odpowiedzialne jest studio Sledgehammer Games. Wszyscy liczą na to, że dzięki Advanced Warfare seria wróci na właściwe tory.

Czy najnowsza odsłona będzie sukcesem, a seria Call of Duty wróci na piedestał?

Zapewne większość z Was pamięta, że już przy okazji Call of Duty: Ghosts konsola Sony pokazywała wyższość nad Xboksem One. Warto wspomnieć, że wydawca, czyli Activison nalega, aby wszystkie odsłony serii działały w stałych 60 klatek na sekundę, co przy okazji ostatniej części cyklu nie udało się do końca na maszynie Microsoftu, ponieważ trzeba było iść na kompromis i ostatecznie Ghosts działało w rozdzielczości 720p.

Z kolejną odsłoną serii, czyli Advanced Warfare sprawa również nie wygląda za dobrze. Michael Condrey, czyli jeden z członków załogi Sledgehammer Games mówi, że wersja na Xboksa nie osiągnie rozdzielczości Full HD. Co oznacza, że najpewniej będzie ona wyświetlana w 1600×900.  A jak sprawa ma się z wersją na PlayStation 4? Jak dotychczas nic nie zostało oficjalnie powiedziane, ale należy przypuszczać, że nie rozdzielczość na konsoli Sony nie powinna być niższa niż na Xboksie One, co budzi nadzieję, że na PlayStation 4 Call of Duty: Advanced Warfare będzie działać w Full HD.

Tytuł to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra zadebiutuje już 4 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360.

More from Mikołaj Ciesielski

Jesteście zainteresowani kalendarzem w formie tapety inspirowanym Yakuzą Zero?

Yakuza Zero to kolejna odsłona popularnej serii gier wideo przybliżających działanie japońskich...
Read More