Nie zagramy w demo Watch_Dogs

Możliwe, że było to oczywiste, ale teraz wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. Watch_Dogs nie będzie posiadać wersji demonstracyjnej.

banner-ubisoft-superdot-com_-br_

Na ten temat wypowiedział się Jonathan Morin z Ubisoft Montreal w odpowiedzi do jednego z fanów, który prosił o odpowiedź na portalu Tweeter. Pewnie nikogo to nie zdziwi, ponieważ o grze wiemy mało, a sami twórcy nie są skorzy do rozmów. Sam Morin stwierdził, że wypuszczenie wersji demonstracyjnej zabiera czas, a studio chce ten czas poświęcić grze, aby w dniu premiery była ona jak najbardziej dopracowana.

Warto wspomnieć, że pierwotnie Watch_Dogs miało pojawić się pod koniec listopada ubiegłego roku, lecz twórcy stwierdzili, że lepszym pomysłem będzie przeniesienie premiery na wiosnę tego roku, a dokładniej na 25 maja. Watch_Dogs to innowacyjna gra studia Ubisoft znanego głównie z serii Assassin’s Creed. W grze wcielimy się w Aidena Pearce’a, który potrafi włamać się do każdego systemy komputerowego w mieście. Miejmy nadzieję, że na grę nie przyjdzie nam czekać dłużej niż do 25 maja, a w dniu premiery będzie ona dopracowana. Watch_Dogs zmierza na konsolę starej i nowej generacji oraz na komputery osobiste.

More from Mikołaj Ciesielski

Do sieci trafiła lista trofeów z The Order: 1886

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More