Nie takiego Tony Hawk’s Pro Skater 5 oczekiwałem

Activision potrafi zaskoczyć graczy, szczególnie negatywnie. Dziś zobaczyłem nowe wcielenie Tony Hawk’s Pro Skater 5 i…kolana mi się ugięły.

To kwestia gustu, bo nowa szata graficzna gry Tony Hawk’s Pro Skater 5 jednym się spodoba, a drugim wręcz przeciwnie. Najdziwniejsze jest jednak to, że na dwa miesiące przed premierą gry jej wydawca zdecydował się na zmianę stylu graficznego (!).

Od pierwszych zapowiedzi Tony Hawk’s Pro Skater 5 gracze nieco marudzili na słabszą jakość oprawy graficznej. Gameplay z gry jednak się bronił, ale dziś twórcy z Robomodo najwyraźniej spanikowali i na dwa miesiące przed premierą zdecydowali się zmienić styl graficzny. Produkcja została wykonana w technice cel-shadingu.

Decyzja może się jednym podobać a drugim nie, ale chyba jest trafiona. Tony Hawk’s Pro Skater 5 nie pasuje do dzisiejszych standardów w kwestii oprawy graficznej, ale dzięki cel-shadingowi nie będzie za to krytykowany, bowiem tego rodzaju grafika się ”nie starzeje”.

Cóż, czekam na rozgrywkę i premierę na PlayStation 4 oraz Xbox One. Ta nastąpi już 29 września, a później również na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

[dzięki – http://thisgengaming.com/2015/08/06/tony-hawk-pro-skater-5-is-now-cell-shaded/]

 

[interaction id=”55b5f3d4989ec6b17180e7c6″]

Written By
More from Patryk

Pierwsze oceny The Last of Us: Remastered na PlayStation 4!

The Last of Us: Remastered jest dostępne na PlayStation 4 jako odświeżona...
Read More