Nie spodziewajcie się kolejnej części God of War na PlayStation 4

Firma Sony planuje wydać tylko i wyłącznie God of War 3 w wersji na PlayStation 4. Inne części serii nie zostaną wyprodukowane na PS4.

God of War to bardzo istotna seria w bibliotece PlayStation. Nowa odsłona z pewnością zelektryzuje graczy!
God of War to bardzo istotna seria w bibliotece PlayStation. Nowa odsłona z pewnością zelektryzuje graczy!

W zeszłym tygodniu koncern Sony zapowiedział odświeżoną wersję gry God of War 3 na konsolę PlayStation 4. Oczywiście wersja Remastered to przede wszystkim rozdzielczość 1080p oraz 60 klatek na sekundę. Wielu graczy pewnie zadawało sobie pytanie: czy Sony wprowadzi na PlayStation 4 całą trylogię?

Zdecydowanie nie, o czym dziś poinformowano w sieci. God of War 3 Remastered to okolicznościowe wydanie, które zostanie przygotowane kompleksowo pod sprzęt PlayStation 4. Na ten temat wypowiedział się Aaron Kaufman z Sony Santa Monica, który kategorycznie zaprzecza takim planom wydawniczym.

”Nie ma planów na ponowne wydanie innych gier z tej serii na PlayStation 4. Powodem wydania God of War 3 Remastered jest chęć podzielenia się tym świetnym tytułem z wszystkimi, którzy nie mieli okazji zapoznać się z nim kilka lat temu.” – Aaron Kaufman, Sony Santa Monica.

Studio pracuje aktualnie nad zupełnie nowym projektem, którego twórca God of War II, Cory Barlog, opisuje jako ”szalenie ogromny”. Może to i dobrze, że twórcy nie chcą wprowadzać starszych odsłon God of War na PlayStation 4. Gracze zainteresowani zawsze mogą ograć na PlayStation 3, a w tym samym czasie siły przerobowe studia mogą zająć się zupełnie nowymi grami.

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/don-t-expect-more-god-of-war-ps4-remasters-sony-sa/1100-6426087/]

Kratos

Written By
More from Patryk

DriveClub w wersji PlayStation Plus bez daty premiery

Głos w sprawie kłopotliwej premiery DriveClub zabrał szef Sony Shuei Yoshida. Jego...
Read More