Nie podoba się Wam Apple Watch? Spróbujcie zegarków Basis Peak

Firma Intel zamierza zainwestować kolejne pieniądze w Basis Peak, czyli serię inteligentnych zegarków dla każdego.

basis peak banner

Jeżeli tylko nie podoba się Wam Apple Watch, lub jest za drogi, to Basis Peak powinno być odpowiedni. Seria inteligentnych zegarków jest już przygotowywana, a ich wygląd może się podobać.

Ze wszystkich tych urządzeń, które rejestrują wiele parametrów, czas, prędkość, puls i tym podobne, Basis Peak jest chyba najlepszą ofertą aktualnie na rynku. Zegarki wyglądają świetnie, elegancko, ale przede wszystkim nie starają się udawać czegoś, czym nie są.

To tylko zegarek, ale posiadający mnóstwo fajnych rozwiązań, dzięki czemu przysłuży się ludziom aktywnym sportowo. Dziś do zegarków Basis Peak zapowiedziano wsparcie aplikacjami Apple Health oraz Google Fit.

Co więcej, producent zegarków zdecydował się udostępnić limitowaną wersję w platynowej oprawie. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć, jak świetnie się ten zegarek prezentuje. Został on wyposażony w skórzany pasek, który tylko dodaje walorów estetycznych Basis Peak.

Titanium Basis Peak będzie dostępny tylko i wyłącznie na oficjalnej stronie producenta w cenie 299,99 dolarów. Trochę dużo, ale w zamian otrzymujecie świetny sprzęt z łączem Wi-Fi oraz przydatnymi aplikacjami mobilnymi.

[dzięki – http://www.theverge.com/2015/5/19/8622221/basis-apple-health-google-fit-data-titanium-peak]

basis-4

 

basis

 

[interaction id=”5554c8cc40f2c57e04086801″]
Written By
More from Patryk

The Walking Dead – wiemy kiedy i za ile gra trafi na PlayStation 4

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat gry The Walking Dead...
Read More