Nie ma szans na premierę gry Final Fantasy XV w 2015?

W sieci dostępny jest już zapis rozgrywki z wersji demonstracyjnej gry Final Fantasy XV na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra jest ukończona w 60 procentach, premiera w przyszłym roku?

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Wiele osób powoli dochodzi do wniosku, że w tym roku jednak nie ma co liczyć na ukończoną wersję gry Final Fantasy XV na półkach sklepowych. Ostatnie doniesienia oraz prezentacja wersji demonstracyjnej mogą potwierdzać tezę, że premiera gry odbędzie się w przyszłym roku.

Square Enix wczoraj udostępnili zapis rozgrywki z wersji demonstracyjnej Final Fantasy XV. W trakcie rozgrywki jeden z twórców, Hajime Tabata, potwierdził że gra ukończona jest w 60 procentach. Oznacza to, że przed Square Enix jeszcze bardzo dużo pracy i wcale nie jest pewne, iż tytuł pojawi się na rynku w roku 2015.

W świetle tych słów należy się uzbroić w cierpliwość. Jeszcze w zeszłym roku twórcy potwierdzali (we wrześniu), że gra ukończona jest w 55 procentach. Najwyraźniej prace nad Final Fantasy XV idą powoli, ale w dobrą stronę, czego dowodem jest wczorajszy zapis z rozgrywki dema, który możecie sprawdzić pod tym adresem.

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/02/youve_got_next_to_no_chance_of_playing_the_finished_final_fantasy_xv_this_year]

Noctis będzie kolejnym, kochanym przez wszystkich bohaterem Final Fantasy?
Noctis będzie kolejnym, kochanym przez wszystkich bohaterem Final Fantasy?
Written By
More from Patryk

Wargaming ogłasza zamknięte testy beta gry karcianej World of Tanks Generals

Studio Wargaming planuje wejść w gatunek gier karcianych z własną marką. Właśnie...
Read More