Nie liczcie na Mass Effect HD Trilogy, BioWare koncentruje się tylko nad Mass Effect Andromeda

Firma BioWare nie ma absolutnie nic do powiedzenia na temat domniemanej kolekcji gier z serii Mass Effect w jakości HD. Remaster nigdy nie powstanie, przynajmniej teraz, bowiem trwają prace nad Mass Effect Andromeda.

Wielu graczy uważa, że trylogia gier Mass Effect nadaje się idealnie do ponownego wydania w jakości HD na PlayStation 4 oraz Xbox One. Remaster nie jest jednak w planach firmy BioWare, która aktualnie zajmuje się Mass Effect Andromeda i nie zamierza rozmawiać o ”kotletach”.

Producent gry zaprzecza pogłoskom o przygotowywaniach do wydania trylogii w jakości High Definition. Chris Wynn na Twitterze stanowczo podkreślić, że BioWare nie planuje takich działań, bowiem trwają wymagające prace nad czwartą odsłoną serii. Wynn był nieco ”ciągnięty” za język przez użytkowników portalu społecznościowego, ale w ostatecznym rozrachunku nie użył stanowczego ”niemożliwe”, a więc nadzieje graczów jakieś tam pozostają.

Mass Effect Andromeda ma zostać wydane na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One jakoś pod koniec przyszłego roku. Jest to największa gra w historii serii, która jest przygotowywana od długich miesięcy. Tak jak już wspominano, komandor Shepard nie powróci do czwartej odsłony serii w jakiejkolwiek postaci. Ponadto zapowiedziano, że w Mass Effect Andromeda powróci tryb kooperacji dla czterech graczy. To bardzo ciekawa wiadomość, bowiem klasyczny coop był bardzo udany w grze Mass Effect 3, więc należy cieszyć się na jego usprawnioną wersję w najnowszej odsłonie serii.

Chcielibyście zobaczyć kolekcję Mass Effect Trilogy na PlayStation 4 i Xbox One w niedalekiej przyszłości? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie na ten temat.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/mass-effect-deviantart.jpg”]

[interaction id=”55ffd9f4f94584352d223aa6″]

Written By
More from Patryk

WRC 5 zbliża się do swojej premiery, ale już teraz warto złożyć pre-order, aby dostać super auto

Zbliżamy się do jesiennej premiery WRC 5, które z pewnością zainteresuje wszystkich...
Read More
  • Krzystof Hejnowski

    bardzo czekam za tą grą to jest moja ukochana seria nie szkodzi ze nie będzie sheparda ale dobrze ze go nie ma tam już czas zwiedzić nową galaktykę i powstrzymać nowych obcych ciekawe jaka rasa teraz będzie jako przeciwnikiem