Nie było zapowiedzi Metal Gear Rising 2?

W sieci pojawiły się informacje na temat rzekomego Metal Gear Rising 2. Firma Kojima Productions dystansuje się od ostatniej zapowiedzi na targach Taipei Game Show 2015.

Metal Gear Rising to efektowny spinn-off uznanej serii Metal Gear Solid.
Metal Gear Rising to efektowny spinn-off uznanej serii Metal Gear Solid.

Podczas ostatnio odbywającego się Taipei Game Show 2015 fani uniwersum Metal Gear mogli zobaczyć cyfrę 2, która miała zapowiedzieć grę Metal Gear Rising 2. Kojima Productions jednak odcinają się od tej prezentacji, twierdząc że rzekome nagranie wideo przygotowała firma Sony.

Głos w tej sprawie zabrał jeden z pracowników Kojima Productions – Ken-ichiro Imazumi. Ucina on spekulacje dotyczące tamtej prezentacji, studio Kojima Production nie miało nic wspólnego z tą zapowiedzią. W tej sytuacji nie należy łączyć ”dwójki” zamieszczonej w zwiastunie z marką Metal Gear Rising.

Czym zatem jest rzeczona cyfra? Stylistycznie cyfra niezwykle przypomina charakterystykę Metal Gear Rising. Bardzo prawdopodobne, że Kojima Productions po raz kolejny grają na emocjach graczy.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/02/01/taipei-game-shows-2-wasnt-a-tease-of-metal-gear-rising-2-according-to-geoff-keighley/]
Metal Gear Rising 2?
Metal Gear Rising 2?

 

 

 

Written By
More from Patryk

Obsada aktorska The Evil Within zachęca do rozgrywki!

Shinji Mikami zatrudnił do pracy przy The Evil Within kilku znanych aktorów,...
Read More