Nie będzie remasterów Wiedźmin oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

CD Projekt RED nie zamierza przygotowywać remasterów dwóch pierwszych odsłon serii Wiedźmin. Wypada więc odświeżać klasykę w klasycznej formule.

Jeżeli tylko chcielibyście zobaczyć remastery dwóch pierwszych gier z serii Wiedźmina, to już teraz musicie wiedzieć, że to nigdy nie nastąpi. Wiedźmin oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów nigdy nie doczekają się reedycji na nowsze sprzęty. To już ostateczna decyzja CD Projekt RED w tej sprawie.

Marcin Momot na Twitterze kategorycznie zaprzeczył, jakoby CD Projekt RED przygotowywali się do takiego pomysłu. Jeden z graczy podpytał go o remastery obu gier. Oczywiście, potwierdził on, że to wspaniały pomysł, ale raczej nigdy nie zostanie zrealizowany. Firma aktualnie ma inne plany marketingowe i pracuje przecież nad grą Cyberpunk 2077.

Pomysł może i dobry, ale z pewnością CD Projekt RED narazili by się fanom na krytykę. Ktoś mógłby ich oskarżyć, że chcą ”dorobić” na sukcesie Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ponadto obie gry stosunkowo dobrze wyglądają w dzisiejszych czasach i pozwalają na wspaniałą zabawę na PC oraz Xboksie 360 (druga część), zatem czy jest faktycznie powód, aby je odświeżać?

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/08/we_wouldnt_bet_crowns_on_the_first_two_witcher_games_coming_to_ps4]

 

Written By
More from Patryk

Gra Star Wars Battlefront doczeka się testów beta w październiku

Producenci gry Star Wars Battlefront właśnie poinformowali, że w październiku wystartują beta...
Read More