Neverwinter trafi na Xboksa One

Neverwinter to sieciowe RPG, które bazuje na czwartej edycji Dungeons & Dragons. Tytuł ten zadebiutował już w zeszłym roku na komputerach osobistych, ale twórcy postanowili przenieść go również na PlayStation 4 oraz, jak się okazuje, na Xboksa One.

Neverwinter jest mieszanką MMO oraz klasycznego action- RPG.

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia tego roku w Chinach Neverwinter trafi na ich najnowszą konsolę, czyli na Xboksa One. Jeśli chodzi o europejską premierę tego tytułu na next- genowym Xboksie to zaplanowana jest na ona na początek przyszłego roku. Fani gier MMO na pewno będą zadowoleni. Miejmy nadzieję, że w dniu europejskiej premiery wszystko będzie działać jak należy, a gracze będą zadowoleni z tego tytułu.

Neverwinter jest połączeniem gry MMO z action- RPG. Na początku naszej przygody tworzymy własną postać oraz wybieramy jej klasę spośród pięciu dostępnych, są to: łotrzyk, kleryk, wojownik, czarodziej oraz łowca. Ponadto twórcy gry zadbali o bardzo rozbudowany kreator postaci, co skutkuje tym, że praktycznie każda napotkana postać w grze bardzo się od siebie różni.

Neverwinter trafił na komputery osobiste już w zeszłym roku, natomiast jeszcze w tym roku ma trafić na konsole nowej generacji, czyli na PlayStation 4 oraz na Xboksa One.

More from Mikołaj Ciesielski

Poznaliśmy kilka nowych informacji na temat The Division

The Division to kolejna odsłona cyklu gier sygnowanych nazwiskiem pisarza Toma Clancy’ego....
Read More