Need for Speed, Star Wars: Battlefront i NBA Live 16 wcześniej w usłudze EA Access

EA Access powoli rośnie w siłę na Xbox One i staje się realną alternatywą dla abonamentu Games with Gold. W ramach tej usługi wcześniejszy dostęp do takich gier jak Need for Speed, NBA Live 16 czy Star Wars Battlefront otrzymują tylko właściciele Xbox One.

Osobiście nie mogę zrozumieć, dlaczego Sony tak boi się o swoje PlayStation Plus i wstrzymuje ofertę EA Access na PlayStation 4. Xbox One posiada i cieszy się z możliwości ogrywania wcześniej gier ze stajnie Electronic Arts, oraz za drobną opłatą grania w gry tego wydawnictwa. Teraz otrzymujemy kolejny sygnał, że oferta Electronic Arts w istocie jest bardzo interesująca dla graczy.

Właściciele Xbox One z subskrypcją EA Access (rocznie 19,99 funta) mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do następujących produkcji:

  • NBA Live 16, dostęp 24 września, premiera 29 września,
  • Need for Speed, dostęp 29 października, premiera 2 listopada,
  • Star Wars Battlefront, dostęp 12 września, premiera 17 września.

Electronic Arts w bardzo skuteczny sposób kuszą kolejnych graczy swoją ofertą EA Access i grami wchodzącymi w jej skład. Dziś dowiadujemy się o ekskluzywnym dostępie do jednych z najbardziej oczekiwanych gier tej jesieni. Jeżeli to mało, aby zainteresować się rzeczoną ofertą, to sam już nie wiem. Wychodzi na to, że Xboksowcy faktycznie mają duży wybór, bo mogą posiłkować się grami z Games with Gold, ale również zainwestować w EA Access.

Jakie jest Wasze zdanie na temat oferty EA Access? Czy korzystacie z tego dobrodziejstwa w pełnym zakresie, jak oceniacie specjalną ofertę ”elektroników”?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/ea_access_star_wars.jpg”]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

Burnout HD Collection na PlayStation 4 i Xbox One?

Firma Criterion pracuje aktualnie nad czymś ”nowszym i bardziej interesującym” i nie...
Read More