Need for Speed – screeny 4K prezentują wspaniałą grafikę od Ghost Games

Ghost Games w pocie czoła pracują nad nową grą z serii Need for Speed. Restart tej marki prezentuje się znakomicie na screenach w rozdzielczości 4K.

Takiej galerii nie ogląda się codziennie. Ghost Games opublikowali zdjęcia z gry Need for Speed w oszałamiającej rozdzielczości 4K. Oczywiście jest to jakość, którą można uzyskać tylko na komputerach osobistych, ale i tak warto rzucić okiem na to, ile można wycisnąć z tej gry i silnika Frostbite.

Twórcy gry wybrali świetne auto, dzięki któremu próbują chwalić się nam opracowaną grafiką. Mowa tutaj o Porshe 930, które wygląda niesamowicie i zjawiskowo. Choć to starszy, można powiedzieć – klasyczny samochód, to w grze wygląda fenomenalnie i z pewnością nie ustępuje w niczym nowym maszynom.

Need for Speed zadebiutuje pod koniec roku na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Właściciele mocniejszych pecetów i dobrych monitorów mogą liczyć na rozdzielczość 4K, już im zazdroszczę!

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/08/09/new-need-for-speed-4k-screenshots-show-amazing-fristbite-graphics-and-customization-options/]

Written By
More from Patryk

Mikrotransakcje jednak w Driveclub

Driveclub trafi na rynek jeszcze w październiku tego roku, oczywiście na PlayStation...
Read More