Need For Speed Rivals – nowe DLC już dostępne

Electronic Arts wypuściło na rynek cztery nowe paczki DLC do Need For Speed Rivals. Dzięki rozszerzeniom będziecie mogli zasiąść za kierownicami takich samochodów jak Ferrari czy Jaguar. Kolejne dodatku już w drodze.

11-04-29-23-04_0_nfs_the_run_banner

Electronic Arts przygotowało garść ciekawych informacji dla fanów motoryzacji z najwyższej półki. Na Xboksa 360 i PlayStation 3 są już dostępne nowe samochody dla Need For Speed Rivals. Gra otrzymała świeżutką paczkę dodatków w formie DLC, dzięki będziecie mogli zasiąść za kierownicami takich aut jak Ferrari F40 oraz F50. Mowa tutaj o dodatku noszącym nazwę Ferrari Edizioni Speciali. Drugim DLC jest paczka Po Prostu Jaguar, w której znajdują się C-X75 Prototype oraz XJ220. Warto nadmienić, że dodatki można zakupić w trzech wariantach: dla gliniarzy, dla rajdówców lub w zestawie oferującym dostęp do modeli zarówno dla jednych, jak i drugich. Ile to wszystko kosztuje? Za dodatkowe samochody trzeba będzie wyłożyć 21,79 zł. Niewiele. Poniżej możecie rzucić okiem na nowy zwiastu Need for Speed: Rivals przedstawiające nowe samochody dostępne w ramach DLC Ferrari Edizioni Speciali.

Oba dodatki nie udostępnią nam nowych tras, lokacji anie trybów zabawy. Elektronicy wystosowali dziś w internecie oświadczenie, w którym zachęcają graczy do śledzenia ich profili na Facebooku i Twitterze. W nadchodzących tygodniach możecie spodziewać się kolejnych, nie mniej ciekawych paczek z samochodami. EA rozplanowało sobie cały zabieg monotematycznie, ponieważ każde DLC zawiera samochody danego producenta. 

Co ciekawe, jakiś czas temu wspominałem o tym, że twórców Rivals dotyka fala zwolnień, a część zespołu została przeniesiona do innego projektu. Nie przeszkadza to jednak w sukcesywnym rozwoju marki. Serie takie jak Need For Speed przynoszą ogromne zyski, więc o ich przyszłość byłbym spokojny. Gra otrzymała wysokie noty – na serwisie Metacritic ocena dla wersji na PlayStation 4 sięga 80 punktów procentowych. Gra dostępna jest na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie 360 i Xbox One. Z której wersji wy korzystacie?

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed: Unity – scenarzyści wypowiadają się na temat głównego bohatera

Assassin’s Creed: Unity wprowadzi do rozgrywki postać zupełnie nowego bohatera, który ma...
Read More