Need for Speed Rivals Complete Edition zapowiedziane

Firma Electronic Arts zapowiedziała wydanie na rynek Need for Speed Rivals Complete Edition. Kompletna wersja gry z dodatkami pojawi się w dystrybucji cyfrowej.

Need for Speed Rivals to jedna z najlepszych odsłon serii w ostatnich latach. Wersja na PlayStation 4 uzyskała 80 punktów na serwisie Metacritic.
Need for Speed Rivals to jedna z najlepszych odsłon serii w ostatnich latach. Wersja na PlayStation 4 uzyskała 80 punktów na serwisie Metacritic.

W sieci pojawiły się informacje na temat nowej edycji Need for Speed Rivals, która miałaby pojawić się w dystrybucji cyfrowej. Mowa tutaj o Complete Edition, które zawierać ma w sobie wszystkie udostępnione dodatki DLC do gry w wersji cyfrowej. Gra pojawi się na rynku w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Premiera reedycji została zaplanowana na 24 października.

Dodatkowa zawartość do Rivals to przede wszystkim zestawy samochodów oraz nowe lakiery i naklejki. Producent nie pokusił się o dostarczenie konkretnych rozszerzeń do tej gry, ale kompletny pakiet może być bardzo interesujący dla ludzi, którzy wcześniej nie mieli nic wspólnego z tym tytułem.

Need for Speed Rivals pozwala zasiąść za kierownicami supersamochodów, które osiągają zawrotne prędkości. Autorzy gry przygotowali rozbudowane tryby wieloosobowe, w których gracz może wcielić się w policjantów lub ulicznych kierowców.

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano grę Outlast II na rok 2016

Firma Red Barells zdecydowała się ujawnić grę Outlast II na konsole PlayStation...
Read More