Need for Speed – nowy zwiastun ekranizacji gry już w sieci

Need-for-Speed-Rivals-8

Need for Speed, film na podstawie gry wyścigowej o tym samym tytule, już niebawem wejdzie na ekrany kin. W sieci opublikowany najnowszy trailer tej ekranizacji, która pojawi się już wkrótce na ekranach kin.

gt666

Film na podstawie serii o grach wyścigowych Need for Speed trafi na ekrany kin juz 17 marca tego roku. W sieci opublikowano jak dotąd nie wiele materiałów produkcji rodem z hollywoodu. Historia opowiedziana w filmie jest raczej standardowa: po wyjściu z więzienia uliczny rajdowiec, Tobey, postanawia zemścić się na byłym partnerze, który go zdradził. Scenariusz jest więc dość przeciętny, jak również obsada filmu. W głównej roli obsadzono mało znanego Aarona Paula (Mission Impossible III, K-Pax), ale braki aktorskie nadrabia legendarny Michael Keaton (między innymi Batman, Sok z Żuka, Drużyna Marzeń). Za reżyserię obrazu odpowiada Scott Waugh, znany z takich filmów jak Torque, xXx, Człowiek z przyszłości czy Specjalisty. Ekranizacja skupia się głównie na wyścigach samochodowych, a sam twórca przyznaje, że ten film powinien być przesiąknięty amerykańskim stylem życia i motoryzacją tego kraju:

”Uznałem, że najważniejszą rzeczą w “Need for Speed” będzie odpowiednie ukazanie Ameryki. To musiał być Ford Mustang!Chcieliśmy mieć samochód, który będzie reprezentował prawdziwe amerykańskie wyścigi.”

Za obraz odpowiada wytwórnia Dream Works, a więc nie ma mowy o oszczędnym podejściu do materiału. Film trafi na ekrany kin 11 marca, a na tą chwilę zostawiam Was z najnowszą zajawką Need for Speed w wersji na srebrnym ekranie.

dzięki [ VG24/7 ]

Written By
More from Patryk

Ile smoków pokonali wszyscy gracze Dragon Age: Inkwizycja?

W sieci pojawiła się bardzo interesująca infografika dotycząca ilości pokonanych smoków w...
Read More