Need for Speed kotra rzeczywistość – zobacz jak wypada gameplay na tle prawdziwych zdjęć

Firma Ghost Games oraz Electronic Arts zdecydowały się opublikować bardzo interesującą grafikę porównującą ze sobą rzeczywistość z grafiką Need for Speed.

Najnowsza odsłona Need for Speed wygląda wyjątkowo dobrze, głównie za sprawą silnika graficznego Frostbite oraz współpracy z ekipą SpeedHunters, która zawodowo zajmuje się tuningiem oraz motoryzacją.

Dziś pojawił się świetny artykuł dotyczący produkcji gry Ghost Games. Studio wpierw opracowało sobie zaawansowane modele samochodów, lokacji, artworki oraz szkice koncepcyjne, aby później przerzucać to wszystko na takim poziomie do gry Need for Speed.

Na oficjalnej stronie SpeedHunters pojawiła się znakomita galeria screenów z gry na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety, która wygląda niesamowicie. Ocieramy się tutaj o fotorealizm rozgrywki, bowiem na zdjęciach zestawiających rzeczywistość z grą trudno jest doszukać się znaczących różnic.

Need for Speed ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Marka została najwyraźniej przywrócona do swoich korzeni, głównie do okresu znanego z gier Need for Speed Underground, które są uważane za najlepsze w swojej klasie.

Jak będzie z tegoroczną odsłoną Need for Speed? Po obejrzeniu poniżej galerii powinniście wyrobić sobie pozytywne zdanie na ten temat.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/need-for-speed-left-side-game-render.html]

 

[interaction id=”55897fc2ab9dc6b4492e6e90″]

Written By
More from Patryk

The Evil Within – nowy trailer oraz przesunięcie daty premiery

The Evil Within to survival horror produkcji Tango Gameworks, który trafi na...
Read More