Need for Speed już ukończony i czeka na swoją premierę

Kolejny wielki tytuł okrył się złotem. Tym razem mowa o zakończeniu prac nad grą Need for Speed od Ghost Games, która pojawi się w przyszłym miesiącu na konsolach PlayStation 4, Xbox One i pecetach.

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gier wyścigowych z lekką nutką arcade’u. Ghost Games ukończyli prace nad długo oczekiwanym Need for Speed, które pojawi się już na początku listopada na konsolach stacjonarnych i pecetach. Statu ”Gold” oznacza, że gra jest już wysłana do tłoczni, gdzie będzie trzeba wydrukować jej oficjalne okładki.

Wreszcie doczekamy się Need for Speed z prawdziwego zdarzenia. Gra ma przywrócić wiarę graczy w tę serię oraz przypomnieć klimat nielegalnych wyścigów z Need for Speed Underground. Oczywiście taka informacja nie mogła zostać przekazana bez dodatkowego zwiastuna. W sieci pojawił się bardzo interesujący materiał dotyczący świata gry, wirtualnego miasta, w którym będziemy budowali swoją sławę nielegalnego mistrza kierownicy.

Otrzymaliśmy zate, wiadomość, że miasto Ventura Bay zostało podzielone przez deweloperów na sześć dzielnic:

  • Burnwood – śródmiejskie drogi oraz biurowce,
  • Crescent Mountains – długie, kręte szosy prowadzące w góry,
  • Royal Park – strefa biznesowa i wieżowce,
  • South Port – dzielnica portowa,
  • El Ray – klimatyczne wzgórza z pięknymi widokami i wąskimi szosami,
  • Franklin Terrace – trasa szybkiego ruchu.

Zapowiada się zatem moc atrakcji w najnowszej odsłonie gry Need for Speed na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Tytuł pojawi się na rynku już 5 listopada, ja już się nie mogę doczekać.

Poniżej wspomniany materiał wideo z przepięknym BMW M2 Coupe w akcji, oj, już wiem, czym będę jeździł po godzinach w Need for Speed.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=p-oN2IUh2y4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fbcd9c66f2b66b49cbf728″]

Written By
More from Patryk

Sony zmobilizowane, aby wypuścić DriveClub w edycji PlayStation Plus

Firma Sony mobilizuje siły i koncentruje się na udostępnieniu DriveClub w edycji...
Read More