Need for Speed bez płatnych dodatków DLC i mikrotransakcji

W sieci pojawiły się dobre informacje dla fanów Need for Speed. Okazuje się, że Electronic Arts nie planuje wprowadzić mikrotransakcji oraz płatnych dodatków do najnowszej odsłony serii. Ku pokrzepieniu serc naszych!

Nowy Need for Speed zapowiada się na kawał dobrej gry, za którą odpowiada firma Ghost Games. Tytuł przypomina mi nieco kultowe Need for Speed: Underground, choć na ostateczne wyroki musimy trochę poczekać. Dziś dowiedzieliśmy się natomiast, że gra będzie pozbawiona jakichkolwiek mikrotransakcji oraz dodatków DLC, tych płatnych przypomnijmy.

Co więcej, dowiadujemy się, że w grze nie będzie możliwości gry policjantami. W garażu gracza jednocześnie będzie można zmieścić pięć samochodów. Oczywiście tuning wizualny będzie niezwykle rozbudowany, a gracze będą mogli wymienić w samochodzie dosłownie wszystko. Ghost Games ujawnili, że gra będzie około dwukrotnie większa od Need for Speed Rivals, jeżeli mowa o długości tras.

To dobrze, że twórcy nie mają aktualnie planów wprowadzania płatnej zawartości do gry. Ghost Games rozważają jednak wprowadzenie do gry wsparcia dla kierownic oraz manualnej skrzyni biegów. To byłoby bardzo ciekawe, nie sądzicie?

Oczywiście na konsolach gra będzie śmigać w płynnych 30 klatkach na sekundę. Premiera Need for Speed zaplanowana jest na 5 listopada tego roku, należy jednak pamiętać, że wersja na komputery osobiste została przesunięta – gra pojawi się na rynku dopiero w przyszłym roku.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Y5wssYZHVWc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f7c27b8f1e9688010bf334″]

Written By
More from Patryk

Cosplay tygodnia (#5) – Jessica Nigri, Jocker i jego świrnięta partnerka

Jessica Nigri wcieliła się w wiele znanych i popularnych bohaterów z gier...
Read More