Need for Speed będzie dostępne w ramach oferty EA Access

Trial gry Need for Speed zostanie udostępniony wszystkim subskrybentom usługi EA Access na konsoli Xbox One. Pozwoli to rozegrać pierwsze dziesięć godziny gry.

Firma Electronic Arts przygotowuje się do premiery gry Need for Speed na PlayStation 4 oraz Xbox One. Szczerze powiedziawszy, użytkownicy tej drugiej otrzymali od wydawcy gry dodatkową możliwość, bowiem będą mogli zapoznać się z wersją testową dającą dostęp do dziesięciu godzin gry bez ograniczeń jeżeli chodzi o tryby zabawy. Jeżeli nie jesteście zdecydowani co do zakupu w dniu premiery, to warto wykupić abonament EA Access i przetestować wersję próbną.

Jak podano w oficjalnym komunikacie, wersja próbna daje dostęp do wszystkich trybów rozgrywki i nie blokuje możliwości tuningu oraz rozwoju kariery. Trial będzie dostępny w ramach oferty EA Access już od jutra, więc polecam się zainteresować. Co ciekawe, licznik czasu będzie upływał tylko wtedy, kiedy będziecie grać, więc czeka na Was kilka godzin konkretnej zabawy z Need for Speed.

Oferta EA Access opiewa na 5 dolarów miesięcznie, dzięki czemu subskrybent ma dostęp do gier wydawanych właśnie przez tego wydawcę. Myślę że jest to całkiem atrakcyjna oferta dla wszystkich posiadaczy Xbox One, szczególnie jeżeli do pakietu darmowych gier doliczycie jeszcze wszystkie te, które wchodzą w skład Games with Gold. Takim oto sposobem na Xbox One można w ogóle nie kupować gier w sklepach i tylko opierać się na dwóch świetnych abonamentach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=6WfHq6NEKmI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55ffca99f94584352d211406″]

Written By
More from Patryk

MotoGP 14 trafi na PS3, PS4, Xboksa 360 oraz PlayStation Vita pod koniec miesiąca

Fani motoryzacji, a zwłaszcza sporów motorowych, powinni być ukontentowani. W sieci pojawiły...
Read More