NBA 2K16 The Living World, czyli nowy materiał wideo z gry NBA 2K16

Firma 2K Games opublikowała wczoraj nowy materiał wideo z gry NBA 2K16, w którym producenci opowiadają o tym jak najnowsza część serii będzie się różniła mechanicznie i wizualnie od swoich poprzedniczek.

Jedną z najbardziej oczekiwanych gier sportowych na rynku jest również NBA 2K16, które powoli zbliża się do debiutu na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Na poniższym materiale twórcy gry starają się przybliżyć nam nieco różnicach względem poprzednich odsłon serii. Tym razem developerzy przygotowali niesamowity realizm zachowań zawodników względem tego, co dzieje się podczas meczu. Zawodnicy obijają się o siebie, odpowiednio reagują, starają się balansować ciałem, unikać kontaktu.

Twórcy przygotowali również dynamiczny system reakcji trenerów na to, co dzieje się na boisku. 2K przygotowali wiele różnych zachowań naszych szkoleniowców, którzy będą reagowali na nasze poczynania na parkiecie. Niby ciekawostka, ale daje jasno do zrozumienia, że zadbano o nawet najmniejsze detale.

Gra NBA 2K16 zadebiutuje już 29 września na pecetach, PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł zostanie wydany w naszym kraju przez firmę Cenega. Premiera powinna zainteresować wszystkich fanów tego sportu w naszym kraju, bowiem zapowiada się nieźle, szczególnie od strony oprawy graficznej i widowiskowości spotkań.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/nba-2k16-wallpaper.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=zCMB2xNdlE8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

Written By
More from Patryk

Sony prezentuje nowy trailer PlayStation VR

W sieci pojawił się najnowszy trailer wirtualnej rzeczywistości w wykonaniu PlayStation VR....
Read More