Naughty Dog opowiadają o pracach nad Uncharted 4: A Thief’s End

W sieci pojawił się dziennik Naughty Dog, w którym twórcy Uncharted 4: A Thief’s End opowiadają o procesie produkcji gry oraz oprawie graficznej.

Jeżeli tylko ktoś z Was jest zainteresowany, jak pracują specjaliści od wizualizacji, animacji i oprawy graficznej w Naughty Dog, to właśnie przygotowano o nich materiał. Na YouTube zamieszczono dziennik Naughty Dog, dzięki któremu możemy dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat gry Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4.

uncharted_banner

Eben Cook oraz Iki Ikram z Naughty Dog to specjaliści od efektów wizualnych (VFX Artist). To oni odpowiadają za obecność efektów cząsteczkowych w grach tego studia, również w Uncharted 4: A Thief’s End.

Sama gra powinna się pojawić na konferencji Sony podczas imprezy E3 2015. Jest to z pewnością jedna z najważniejszych gier dla PlayStation 4, toteż warto poznać ludzi, którzy za nią odpowiadają.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/05/29/naughty-dog-vfx-artists-explain-their-job-in-new-video-give-a-glimpse-on-uncharted-4/]


[interaction id=”5550d80be0919464739a50e6″]
Written By
More from Patryk

Prawdopodobnie największy w Polsce zlot fanów konsol przenośnych na majowym Pog(R)adajmy!

W najbliższą środę odbędzie się kolejna edycja imprezy Pog(R)adajmy na terenie naszego...
Read More