Naughty Dog nie wyobraża sobie serii Uncharted bez Nathana Drake’a

Przedstawiciele firmy Naughty Dog nie wyobrażają sobie marki Uncharted bez udziału w niej Nathana Drake’a. Czwarta część może być ostatnią i to definitywnie.

Firma Naughty Dog podkreśla, że kontynuacja serii Uncharted na PlayStation 4 może być raczej mało prawdopodobna, jeżeli zabraknie w niej postaci Nathana Drake’a. Czwarta odsłona serii, czyli Uncharted 4: A Thief’s End ma być zamknięciem historii popularnego poszukiwacza przygód.

Nathan Drake to wręcz ikoniczna postać dla Naughty Dog i marki Uncharted. W rozmowie z redakcją Official PlayStation Magazine UK niejaki Josh Sherr ze studia Naughty Dog potwierdził, że rozmowy o kontynuowaniu marki bez udziału Nathana Drake’a są bezsensowne. Studio nie jest w stanie sobie wyobrazić, kim można by próbować zastąpić naszego ulubionego poszukiwacza przygód.

”W sumie nie wiem. To dobre pytanie. Wydaje mi się, że moglibyśmy stworzyć kolejną grę, czysto teoretycznie, ale bez udziału wspaniałego Nathana Drake’a próby kontynuowania marki byłyby bardzo trudne. Ciężko jest mi sobie w stanie wyobrazić na dzień dzisiejszy.”

Uncharted 4: Kres Złodzieja zostanie wydane ekskluzywnie na konsoli PlayStation 4 już w marcu przyszłego roku, jako zwieńczenie opowieści o Nathanie Drake’u. Gra była promowana jako ostatni rozdział w historii tego popularnego bohatera. Gracze oczywiście będą mogli również poznać jego wcześniejsze przygody w ramach pakietu Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a na PlayStation 4 już w przyszłym miesiącu.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Uncharted to seria przygodowych gier akcji przedstawionych z perspektywy trzeciej osoby, w których gracz wciela się w postać podróżnika i poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Główna seria gier na PlayStation 3 została wyprodukowana przez amerykańskie studio Naughty Dog, natomiast Złota Otchłań i Pogoń za fortuną na PlayStation Vita zostały stworzone przez Bend Studios.[/efsnotification] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/uncharted_4_deviantart.jpg”]

[interaction id=”55f2c6668f1e968801f1dc61″]

Written By
More from Patryk

Zobaczcie gorący gameplay z gry Fallout 4

Panie i Panowie, na ten moment czekaliśmy od dawna. Dziś opublikowano pierwsze,...
Read More