Naughty Dog koncentruje się na Uncharted 4: A Thief’s End, na The Last of Us 2 musimy jeszcze poczekać

Firma Naughty Dog aktualnie koncentruje się tylko i wyłącznie nad Uncharted 4: A Thief’s End na konsolę PlayStation 4. Ewentualna kontynuacja The Last of Us musi poczekać na swoją kolej.

The Last of Us jest fenomenalnym sukcessem na PlayStation 3. Gra otrzymała również dwa rozszerzenia w formie DLC.
The Last of Us jest fenomenalnym sukcessem na PlayStation 3. Gra otrzymała również dwa rozszerzenia w formie DLC.

 

Uncharted 4: A Thief’s End aktualnie pochłania całą uwagę studia Naughty Dog. Producent zajmuje się aktualnie tylko tym jednym wybranym projektem, który ma być największą, najbardziej rozbudowaną i najładniejszą odsłoną całej serii i debiutem marki na PlayStation 4. Wszyscy Ci, którzy czekają na wiadomości o kontynuacji The Last of Us będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Uncharted 4: A Thief’s End ma pojawić się na PlayStation 4 jeszcze w tym roku. Głównie ze względu na to, pracownicy studia Naughty Dog koncentrują się tylko na tej jednej produkcji. Z redakcją Game Informera na ten temat rozmawiali producenci Neil Druckmann oraz Bruce Straley, którzy zgodnie uważają, że to przygody Drake’a są aktualnie najistotniejszym projektem.

”Całkowicie rozumiem zainteresowanie graczy kontynuacją The Last of Us. W studiu rozmawialiśmy na temat możliwych kontynuacji gry, ale należy pamiętać, że aktualnie zajmujemy się produkcją Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4 i to jest najważniejsze.” – Neil Druckmann, Naughty Dog.

The Last of Us 2 to jedna z tych niezapowiedzianych jeszcze gier, które wzbudzają w graczach największe emocje. Czy Naughty Dog zdecyduje się na kontynuację historii Joela i Ellie? Może podjęta zostanie decyzja o ukazaniu zupełnie nowych bohaterów? Na konkrety musimy jeszcze poczekać, ale myślę, że warto, tymczasem czekamy na premierę Uncharted 4: A Thief’s End.

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/possible-last-of-us-2-put-on-ice-until-uncharted-4/1100-6424605/]

Ilustracja nawiązująca do The Last of Us 2 wykonana przez fana gry.
Ilustracja nawiązująca do The Last of Us 2 wykonana przez fana gry.
Written By
More from Patryk

AverMedia Balista, czyli zestaw głośników dla wymagających graczy

AverMedia przygotowało specjalną linię głośników dla wymagających graczy w postaci AverMedia Balista....
Read More