Naughty Dog chce przenieść trzy części Uncharted na PlayStation 4

Uncharted to jedna z najpopularniejszych serii, które ukazały się tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation 3. Nic dziwnego, że Naughty Dog, które w tym momencie pracuje nad przeniesieniem swojej innej produkcji na PlayStation 4 ma w planach wydanie przygód Nathana Drake’a na najnowszej konsoli Sony.

Naughty Dog już od kilku lat współpracuje z Sony.

O planach dotyczących przeniesienia przygód Nathana Drake’a na PlayStation 4 mówił w wywiadzie z DigitalSpy Arne Meyer, który jednocześnie podkreślił słowa Shuhei Yoshidy, który niedawno powiedział, że seria Uncharted na PlayStation 4 byłaby niezwykle wartościowa dla osób, które po raz pierwszy mają styczność z konsolami Sony. Ponadto Meyer chciałby, aby ich gry trafiły do większej liczby osób oraz twierdzi, że fajnie byłoby mieć wersję HD przygód Nathana Drake’a.

“Kiedy patrzymy na generację PlayStation 4, a w szczególności w Stanach Zjednoczonych, to wiele jest nowych ludzi w temacie konsol PlayStation, co skutkuje tym, że raczej na pewno nie grali oni w Uncharted.

Jako, że po raz pierwszy wydajemy odsłonę naszej marki na przestrzeni różnych platform, to byłby to dobry sposób na zapewnienie naszym graczom odświeżenia sobie serii i zagrania w nią na równym poziomie wizualnym.”

Miejmy nadzieję, że jeśli studio zdecyduję się na przeniesienie całej serii na PlayStation 4, to zostaną one wydane w tym samym momencie. Warto również wspomnieć, że Naughty Dog pracuje aktualnie nad czwartą częścią przygód poszukiwacza przygód Nathana Drake’a, czyli nad Uncharted 4: A Thief’s End.

[dzięki- PlayStation Universe]

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

LittleBigPlanet 3- zwiastun premierowy oraz reklama telewizyjna

LittleBigPlanet 3 to kolejna odsłona popularnej serii od studia Media Molecule, za...
Read More