Nastolatek kupił PlayStation 4, a dostał kawałek drewna

Na aukcjach internetowych już nie jeden klient się przejechał. Dziś w sieci pojawiła się informacja o wręcz ”tragicznej” w skutkach pomyłce młodego gracza przy zakupie konsoli Sony.

W sieci pojawiła się informacja o fałszywej aukcji internetowej na konsolę PlayStation 4, które pomysłodawcy oszukali młodego chłopaka pragnącego zakupić konsolę Sony.

Pewna rodzina z Bostonu postanowiła kupić swojemu synowi wymarzone PlayStation 4 na święta. Konsola Sony rzeczywiście trafiła pod choinkę, ale pewnie nikt nie spodziewał się takiego przebiegu wydarzeń. Niestety, ale w zapakowanym kartonie nie znalazło się urządzenie Japończyków, a wyrzeźbiony drewniany blok z narysowanym męskim przyrodzeniem i wulgarnym napisem.

Dla młodego chłopca historia wręcz tragiczna, ale warto podkreślić, że sklep w którym zakupiono sprzęt, uznał reklamację, wymienił konsolę i w ramach przeprosin podarował 100 dolarowy bon oraz Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a.

Cała historia powinna nas nauczyć jednego – ograniczonego zaufania oraz sprawdzania kontrahentów przed dokonaniem transakcji. Niejednokrotnie warto jest przepłacić w znanej sieci sklepów, albo sklepie internetowym z renomą, aniżeli szukać sprzętu na mniej znanych aukcjach oraz u potencjalnych, nieuczciwych sklepikarzy.

Poniżej możecie zobaczyć nawet filmik opisujący całą przykrą, ale z radosnym zakończeniem historię. Oby nikomu z nas takie coś się nie przytrafiło.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=5LA_cgX-dGA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Microsoft potwierdza, że sprzedaż Xbox One bez Kinecta wzrosła dwukrotnie!

Xbox One w Stanach Zjednoczonych jest sprzedawany bez sensora Kinect 2.0. Decyzja...
Read More