Narzędzia dla modderów trafią do Dying Light

Firma Techland ma plany wprowadzić narzędzia pozwalające na modyfikację gry Dying Light. Gracze zajmujący się modami do gier powinni się zainteresować.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Debiut rynkowy Dying Light spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy. Tytuł w pierwszych dniach po premierze zdołał zgromadzić wokół siebie ponad milionową społeczność graczy. Studio Techland uważa jednak, że grę stać na wiele więcej i nie tylko w standardowej wersji. Zapowiedziano że gracze otrzymają dostęp do narzędzi dla modderów.

Okazuje się, że poprzednie gry tego studia spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy zajmujących się modami do gier. Spotkać je można było w grach Call of Juarez 2 czy też Dead Island. Dying Light ma iść za ich przykładem, bowiem zdaniem twórców jest to ogromny i odpowiedni świat dla korzystania z modów.

Techland zapowiada, że po tym jak udostępnione zostaną narzędzia dla modderów rozpocznie się również analiza najciekawszych modów oraz pomoc w ich promowaniu. Producent chce pozytywnie wspierać społeczność graczy, którzy zajmują się modyfikacjami w grach wideo.

Dying Light dostępne jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Tytuł może się pochwalić średnią ocen na serwisie Metacritic na poziomie 79 punktów.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/modding-tools-for-dying-light-are-in.html]

Written By
More from Patryk

Ultimate Game Sale – Grand Theft Auto V za pół ceny na Xboksa 360!

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat wielkich wyprzedaży na platformie...
Read More